BÓL, URAZY SPORTOWE

FIZJOTERAPIA

Obrzęki, ból, sztywność i ograniczenie sprawności fizycznej to najczęstsze objawy osteoartrozy (powszechnie choroby zwyrodnieniowej stawów). Procesy wpływające na ten stan są bardzo złożone i w znacznym stopniu zaburzają degradację i syntezę chrząstki stawowej.

FIZJOTERAPIA

Jak działa

Procesy wpływające na ten stan są bardzo złożone i w znacznym stopniu zaburzają degradację i syntezę chrząstki stawowej. Powoduje to tworzenie się licznych wyrośli kostnych (tzw. osteofitów) i stanów zapalnych w obrębie (nierzadko) kilku stawów. Proces chorobowy postępuje bardzo szybko – gdzie w ok. 80% prowadzi do znacznego ograniczenia ruchomości stawów, a w 25% kończy się kalectwem.

Powszechnie stosowane metody terapii są głównie objawowe, a wszelkie próby leczenia przyczynowego  są mało skuteczne. Bieńkowscy Clinic® wprowadzają nowe trendy w każdej dziedzinie medycyny i proponują terapię XXI wieku. To rewolucyjne leczenie, które nie tylko zmniejsza dolegliwości związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, ale hamuje jej postęp i w wielu przypadkach klinicznych cofa zmiany, które do niedawna lekarze nazywali nieodwracalnymi! Nie czekaj i sprawdź.

Nieodłączną częścią zabiegów ortopedycznych wykonywanych w Bieńkowscy Clinic® jest rehabilitacja pacjenta – zakres ćwiczeń, techniki terapeutyczne, częstość ich powtarzania dobierane są indywidualnie, adekwatnie do potrzeb i możliwości chorego.

Dbając o integralność procesu leczenia nawiązaliśmy współpracę z mgr Radosławem Drapałą, założycielem Akademii Motoryki, wieloletnim terapeutą kadry polskich lekkoatletów, fizjoterapeutą specjalizującym się w fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, rehabilitacji pourazowej, pooperacyjnej, jak również treningu medycznym.

Background Image

FIZJOTERAPIA

Zalety

Podstawowym celem fizjoterapii jest zwalczanie bólu i przywrócenie utraconych funkcji tkankom, narządom oraz całym układom. Komu możemy pomóc?

  • Osobom po zabiegach operacyjnych
  • Osobom po urazach (skręcenia, zwichnięcia, złamania) oraz z przeciążeniami
  • Osobom z dolegliwościami stawów obwodowych
  • Osobom z bólami kręgosłupa w każdym stadium
  • Osobom z bliznami kosmetycznymi oraz zaburzającymi funkcję
  • Dzieciom z zaburzeniami rozwoju psychomotorycznego
  • Dzieciom z wadami postawy
  • Osobom z problemami neurologicznymi
  • Osobom z chorobami reumatycznymi
Background Image

WWW

FIZJOTERAPIA

Uzyskaj więcej informacji dotyczących zabiegu na stronie internetowej Bieńskowscy Clinic®

O Terapii

TERAZ NOWE NIŻSZE CENY DO 30% OFF

Zobacz aktualny cennik Zamknij